PROJEKTOVÝ TECHNIK

Náplň práce

  • Připravuje, zajišťuje a zodpovídá za realizaci investičních akcí a oprav včetně vazeb na veřejnoprávní řízení.
  • Připravuje podklady pro výběrová řízení.
  • Jedná s dodavateli v oblasti investičních akcí a oprav.
  • Zpracovává měsíční a roční hlášení, rozbory, tvorby a čerpání finančních prostředků k investičním činnostem.
  • Zajišťuje a provádí inventarizaci majetku.
  • Zajišťuje pravidelné kontroly a revize zařízení a budov.
  • Spolupracuje s externími firmami.

Nabízíme

  • Zázemí dobré výrobní firmy
  • Přátelské prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity / 13tý plat, příspěvek na penzijní pojištění.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti investic
  • Orientace v technické a stavební dokumentaci
  • Samostatnost a cílevědomost;
  • Komunikativnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost;
  • Znalost AJ, ŘP skupiny B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceProjektový manažer
  • Platové podmínky
  • Od:25 000 Kč / měsíc
  • Do:30 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný