KOMODITNÍ NÁKUPČÍ PRO OBLAST LOGISTIKY

Náplň práce

  • Spolupráce s dodavateli v oblasti přepravních služeb v rámci Evropy, vyhledávání nových dodavatelů.
  • Tvorba a rozvoj svěřené komoditní strategie.
  • Aktivní spolupráce s dodavateli v oblasti nabízených cen, kvality, termínů dodávek a inovací, orientace na rozbor cen a cenové analýzy.
  • Vyjednávání nákupních podmínek, příprava obchodních smluv a rámcových obchodních podmínek.

Nabízíme

  • Práci v moderním pracovním prostředí.
  • Profesní růst, možnost zahraničních stáží.
  • Vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace.
  • Podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
  • Dotované stravování ve vlastních prostorech.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v obchodní nebo logistické oblasti.
  • Zkušenosti v odd. transportní logistiky, zkušenosti s nákupem, vyjednáváním s dodavateli
  • dobré znalosti obchodního práva.
  • Jistota při vedení obchodních jednání.
  • výrazně analytický a systematický způsob práce
  • ochota cestovat.
  • výborná znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka vítána
  • výborné vyjednávací schopnosti, zvládání efektivní komunikace i ve stresových situacích a pod tlakem, prezentační dovednosti.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborLogistika a doprava
  • PoziceKomoditní nákupčí
  • Platové podmínky
  • Od:20 000 Kč / měsíc
  • Do:25 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Plzeň - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2