MANAŽER PRODEJE

Náplň práce

  • Řízení a kontrola spojená s chodem internetových obchodů (zadáváni popisu výrobků a sledování cen).
  • Přijímání a vystavování objednávek. Aktivní komunikace se zákazníkem slovem i písmem. Navštěvování nadnárodních řetězců s cílem prosadit připravené a zaslané nabídky. Schopnost řízení kolektivu a plnění rozpočtového plánu u svěřených zákazníků.

Požadujeme

  • Perfektní znalost práce na PC : Word, Excel - včetně grafů a funkcí, Power Point - tvorba prezentací, účetní program Pohoda - výhodou. Řidičský průkaz sk. B
  • Orientace v problematice internetových obchodů, schopnost dodržovat dohodnuté termíny, pečlivost, aktivní přístup a ochotu učit se. Schopnost jednat s nákupčími nadnárodních řetězců.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceManažer partnerského prodeje
  • Platové podmínky
  • Od:15 000 Kč / měsíc
  • Do:18 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Plzeň - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2