ASISTENT/KA MARKETINGU

Náplň práce

  • Podpora oddělení marketingu a produktového managementu
  • Správa a objednávání běžně používaných firemních tiskovin
  • Aktualizace firemních internetových stránek
  • Zadávání inzerce dle marketingového plánu a její monitoring včetně PR a redakčních článků
  • Správa a aktualizace firemních databází, příprava direct mailů a e-newsletterů
  • Správa a objednávání reklamních předmětů
  • Správa a aktualizace reklamních a prezentačních prvků

Nabízíme

  • Zajímavou práci v moderním prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost dalšího postupu v rámci společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení

Požadujeme

  • Zkušenost s prací v oblasti marketingu výhodou
  • Výborná znalost MS Office
  • Kreativní osobnost
  • Flexibilnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMarketing
  • PoziceMarketingová komunikace
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihočeský kraj