KALKULANT

Náplň práce

  • Tvorba a řízení cenových kalkulací produktů/služeb a projektů na základě parametrů zákazníka
  • Analýza cen a přímých výrobních nákladů, tvorba cen a ceníků
  • Tvorba a kontrola rozborů plánovaných a skutečných nákladů u jednotlivých zakázek
  • Samostatné vyhledávání potenciálu úspor v procesech souvisejících s kalkulacemi
  • Předkládání návrhů na možné úspory a snížení nákladů, stanovování nákladových limitů
  • Řízení nápravných opatření zjištěných odchylek
  • Úzká spolupráce s oddělením prodeje, nákupu, technologie a výroby
  • Sledování a analýza vývoj cen komodit na trhu
  • Predikce očekávaného vývoje nákladů v závislosti na vývoji trhu
  • Tvorba reportingového systému v oblasti kalkulací
  • Zadávání vstupních informací do kalkulačních systémů.
  • Optimalizace a rozvoj procesů v oblasti kalkulací a ceníků

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Odpovídají finanční ohodnocení
  • Možný profesní růst

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, nebo technicko-ekonomického směru
  • Praxe minimálně 32roky (na pozici technologa či kalkulanta ve výrobním podniku)
  • Velmi dobrá znalost technologických postupů
  • Samostatnost a proaktivní přístup k plnění zadaných úkolů, důraz na detail, spolehlivost
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení a důslednost při řešení odchylek
  • Znalost finančního řízení projektů
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Výborná znalost MS Office
  • Schopnost prosazovat změny

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceKalkulant
  • Místo pracoviště
  • Liberec - Liberecký kraj
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2