PROGRAMÁTOR SOFTWARE TESTOVACÍCH APLIKACÍ

Stabilní česká společnost zabývající se měřící a regulační technikou hledá nového kolegu.

Náplň práce

  • Analýzu a vývoj uživatelských SW na PC
  • Údržbu stávajících SW aplikací
  • Testování SW a tvorbu dokumentace

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr v dynamické společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pět týdnů dovolené + 3 dny sick days
  • Firemní stravování s příspěvkem
  • Přátelské pracovní prostředí a osobní přístup
  • Práci na zajímavých projektech ve zkušeném týmu vývojářů
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Vysoká škola, případně vyšší odborná škola technického směru (elektro)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost Microsoft.NET technologií a MS SQL databází
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Zájem o práci v oboru komunikačních technologií vítán

Doplňující informace pro zájemce.

Nástup je možný ihned. Napište nám a my se rádi sejdeme a domluvíme se.

Doporučit
ELGAS, s.r.o.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceProgramátor
  • Místo pracoviště
  • Pardubice - Ohrazenice - Pardubický kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2
  • Kontakt
  • Veronika Štěpánková
  • +420466414511
  • veronika.stepankova@elgas.cz
  • ELGAS, s.r.o.