MARKETINGOVÝ MANAŽER S OBCHODNÍM ROZHLEDEM

Hledáme nového kolegu do obchodního týmu pro obsluhu SME segmentu. Ideálně absolventa s marketingovým povědomím a obchodním duchem.

Náplň práce

  • • Pravidelný e-mailový marketing, marketingové spolupráce s partnery, tvorba on-line materiálů (weby, landing pages, mailingy)
  • • Komunikace s B2B zákazníky (oslovení, předprodejní poradenství, personalizace obchodních procesů)
  • • Odpovědnost za přidělený obchodní plán
  • • Spolupráce na realizaci off-line aktivit (konference, semináře apod.)

Nabízíme

  • • Stabilní a jistá práce na HPP
  • • Odpovídající platové ohodnocení
  • • Příjemné kanceláře v centru města
  • • Sportovní vyžití na náš účet
  • • Paušál na volání a internet pro soukromé využití
  • • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština)

Požadujeme

  • • Výborná znalost ČJ, další jazyky výhodou
  • • Obchodní zkušenost
  • • Kreativní a nekonvenční myšlení, které ale nikdy nezapomíná na peníze a efektivitu
  • • Samostatnost a schopnost obhájit si logickými argumenty své nápady
  • Výhodou:
  • • Jakákoliv praktická zkušenost s online marketingem (nevyděsí vás A/B test, segmentace databáze, proces vzniku webové stránky)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMarketing
  • PoziceAsistent v médiích, reklamě a PR
  • Místo pracoviště
  • Pardubice - Pardubický kraj
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Volná pracovní doba
  • Zdravotní volno/sickday