Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU

Jeden z nejpoužívanějších pracovních portálů v ČR hledá do svých řad posilu - specialistu online marketingu

Náplň práce

  • správa firemních účtů na FB, Google a Seznam
  • příprava reklamních kampaní
  • tvorba, realizace a analytika výsledků
  • optimalizace online reklamního působení
  • kontinuální budování brandu na sociálních sítích

Nabízíme

  • práci v rychle rostoucí technologické firmě
  • možnost profesního růstu
  • volné ruce
  • bezprostřední účast na plánování strategie firmy
  • další vzdělávání v oboru
  • možno i na DPP či ŽL

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • prokazatelná praxe a výsledky v dané oblasti (FB marketing strategie, PPC, Sklik)
  • naprostou samostatnost
  • schopnost obhájit své návrhy a postupy
  • schopnost navrhovat nekonvenční řešení
  • intuici, předvídavost

Doplňující informace pro zájemce

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis + popis zkušeností v oboru. Nehledáme copywritera - náplní práce není tvorba obsahu!

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceWEB specialist
  • Místo pracoviště
  • Pardubický kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Dohoda o pracovní činnosti
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Zkrácený
  • Brigáda
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2