RECEPČNÍ SE ZNALOSTÍ ÚČETNICTVÍ

Náplň práce

  • Vyřizování administrativních úkonů.
  • Zodpovědnost za chod recepce.
  • Příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů.
  • Evidence firemní korespondence, kopírování, tisk, vyřizování emailů, objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb.
  • Vedení podvojného účetnictví, spolupráce s auditory a daňovými poradci.

Nabízíme

  • Různorodou a zajímavou práci s možností kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Znalost podvojného účetnictví podnikatelů a odpovídající znalost daňových zákonů v ČR.
  • Výborná znalost psaní všemi deseti – státní zkouška v psaní na stroji výhodou.
  • Jazyky vítány (AJ, NJ).
  • ŘP sk. B, ochota cestovat.
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office).
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost.
  • Časová flexibilita (nepravidelná pracovní doba).
  • Pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy nebo studenty posledních ročníků VŠ nebo kombinovaného studia.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceRecepční
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe