SPRÁVCE IT A IS

Náplň práce

  • Správa serverových technologií a aktivní dohled nad firemní infrastrukturou
  • Konfigurace a administrace serverů a síťových prvků
  • Správa archivace a zálohování
  • Instalace a administrace klientských stanic a periferií, podpora koncových uživatelů
  • Instalace, konfigurace a správa firemního serverového a uživatelského SW
  • Vedení IT projektů, řešení komplexních úkolů
  • Tvorba uživatelských šablon, filtrů, SQL dotazů
  • Školení nových uživatelů na IS, podpora uživatelů IS a zaškolování nových funkcionalit
  • Tvorba a aktualizace technické a uživatelské dokumentace k IS

Nabízíme

  • Samostatnou, různorodou a zajímavou práci na HPP
  • Profesní a osobnostní rozvoj, školení pro zvyšování odborné kvalifikace
  • Motivační platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování

Požadujeme

  • VŠ/SŠ IT nebo technického směru podmínkou
  • Znalost serverových a klientských operačních systému Microsoft Windows na administrátorské úrovni
  • Zkušenosti se správou sítí LAN a WLAN v prostředí Microsoft AD
  • Znalost virtuálního prostředí VMware, Hyper-V
  • Celkový přehled v IT
  • Znalost jazyka SQL, skriptování PowerShell
  • Praktická zkušenost s CRM MS Dynamics, ERP Helios Easy/Orange výhodou
  • Schopnost týmové práce, komunikativnost, odolnost proti stresu
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceSprávce operačních systémů a sítí
  • Místo pracoviště
  • Zlín - Zlínský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2