VEDOUCÍ SKLADU

Náplň práce

  • Operativní řízení a kontrola procesů skladu
  • Vedení a motivace týmu
  • Tvorba průběžné analýzy skladových procesů, realizace změn s cílem dosažení požadované kvality a produktivity
  • Zodpovědnost za dodržování stanovených pracovních postupů a bezpečnostních předpisů
  • Nábor pracovníků, zaškolování, příprava mzdových podkladů atd.

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Motivační systém odměňování

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Prokazatelná praxe na obdobné vedoucí pozici
  • Dobrá znalost skladových procesů a technologií
  • Přirozená autorita
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilita, obětavost
  • Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • Znalost práce na PC – MS Office na dobré úrovni, Excel, výhodou znalost SAP

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStavebnictví a reality
  • PoziceVedoucí skladu
  • Místo pracoviště
  • Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný