KONZULTANT/-KA V PRODEJNĚ

Jste komunikativní, máte rádi moderní technologie a orientujete se v oblasti telekomunikací? Pak máte základní předpoklady této pozice.

Náplň práce

  • Konzultace a odborné poradenství v prodejně telefonního operátora
  • Aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům na prodejně
  • Poskytování aktuálních informací zákazníkům
  • Analýza a řešení požadavků a potřeb zákazníků
  • Administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a následným zákaznickým servisem

Nabízíme

  • Práci na HPP pro významného českého poskytovatele telefonních služeb
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nástupní bonus při splnění cílů
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zaškolení zdarma

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Prodejní a komunikační dovednosti
  • Proklientský přístup, orientace na zákazníka a jeho potřeby
  • Anglický jazyk komunikativní úrovni
  • Základní orientace v oblasti telekomunikací a IT
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Spolehlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce
  • Zkušenosti v prodeji výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PozicePracovník na přepážce
  • Místo pracoviště
  • Praha - Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2