MANAŽER/-KA PRODEJNY

Do supermarketu, který je součástí mezinárodního řetězce prodejen, hledáme zkušené uchazeče na pozici Zástupce/zástupkyně manažera prodejny.

Náplň práce

  • Zastupování manažera prodejny
  • Spoluodpovědnost za celkové řízení prodejny a za dosažení cílů
  • Spoluodpovědnost za ekonomické ukazatele prodejny
  • Zabezpečení plynulého chodu prodejny efektivní organizací práce na prodejně
  • Efektivní řízení týmu zaměstnanců
  • Nábor zaměstnanců, jejich zaškolení, motivace a profesní rozvoj
  • Realizace obchodní politiky společnosti
  • Kontrola práce podřízených a zajištění nápravy v případě nedostatků
  • Vykonávání dalších úkolů dle pokynů manažera prodejny

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
  • Stravenky, slevu na nákup zboží v našich prodejnách, zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání a další benefity

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením týmu minimálně 1 rok
  • Zkušenosti s prací ve vedoucí pozici v maloobchodě
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační a manažerské schopnosti
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Orientaci na zákazníka
  • Pozitivní vztah k sortimentu potravin
  • Orientaci na výsledek
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Flexibilitu, aktivitu a samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • AJ jazyk výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceZástupce manažera prodejny
  • Místo pracoviště
  • Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný