OFFICE MANAGER

Hledáme aktivního, samostatného a pracovitého manažera s úspěšnou obchodní praxí.

Náplň práce

  • Vybudování kanceláře a prodejního týmu (3 – 4 obchodníci),
  • Iniciativní vyhledávání a vytváření příležitostí pro získávání nových klientů,
  • Aktivní akvizice nových klientů,
  • Poskytování servisu klientům a proaktivní zjišťování dalších potřeb klientů, následný prodej investičních produktů
  • Koordinuje, plánuje a kontroluje svůj prodejní tým,
  • Funguje jako trenér a kouč při rozvoji obchodních a akvizičních činností,
  • Vede, rozvíjí a motivuje obchodníky,
  • Aktivně se spolupodílí na seminářích, webinářích a schůzkách,
  • Udržuje obchodní výsledky a kontroluje dodržování stanovených pravidel společnosti.

Nabízíme

  • Výjimečnou příležitost pro zhodnocení Vašich schopností v prestižní finanční instituci,
  • Motivační provizní systém,
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení, participace na zisku kanceláře.

Požadujeme

  • Povinnou 2 – měsíční stáž na centrále v Brně,
  • Manažerská praxe podmínkou,
  • Pozitivně laděnou energickou osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi, profil obchodníka,
  • Proaktivní přístup k práci,
  • Přehled v oblasti investičních produktů, zaměření do oblasti cenných papírů,
  • Praxe na pozici bankéře v oblasti privátního bankovnictví, znalost regionu a cílového tržního segmentu,
  • Obchodní dovednosti,orientace na výsledek a dosahování cíle
  • Reprezentativní vystupování,
  • Reference.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceOffice manager
  • Místo pracoviště
  • Hradec Králové - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2