ŘEDITEL/KA AGENTURY

Náplň práce

  • Budování týmu a rozšiřování skupiny finančních specialistů v dané lokalitě
  • Odborné poradenství v oblasti finančních produktů
  • Vedení a mentorování týmu
  • Předávání vlastních dovedností, školení, budování nových poradenských míst
  • Aktivní obchodní (akviziční) činnost
  • Analýza finančních potřeb a záměrů klienta
  • Péče o stávající i nově získanou klientelu
  • Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
  • Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti
  • Účast na poradách

Nabízíme

  • Garance klientského kmene
  • Možnost vybudování a rozvoje týmu finančních specialistů
  • Podporu při vytvoření kanceláře v daných lokalitách
  • Zázemí silné a tradiční značky
  • Komplexní produktové portfolio
  • Bezplatný profesionální vzdělávací systém
  • Spolupráci formou OSVČ

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru stavebního spoření min. 3 roky
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost
  • Flexibilitu a ochotu učit se

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVrcholový management
  • PoziceObchodní ředitel
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Práce na ŽL / IČ
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2