OSOBNÍ BANKÉŘ/KA

Náplň práce

  • Aktivně prodávat produkty pro retailovou klientelu na obchodním místě
  • Zajišťovat rozvoj klientského portfolia prostřednictvím získaných kontaktů
  • Poskytovat hotovostní služby na pokladně obchodního místa
  • Poskytovat bezhotovostní služby / transakce na obchodním místě pro klienty
  • Zadávat data do systémů podle pravidel procesních knih
  • Aktivně spolupracovat s dalšími odděleními při naplňování stanovených obchodních cílů

Nabízíme

  • Sickdays, Freeday
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Stravenky, poukázky Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (1 rok praxe) nebo vysokoškolské vzdělání
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Orientace na cíl, orientace na zákazníka
  • Výhodou: zkušenost v oblasti bankovnictví/ finančních služeb výhodou, angličtina na úrovni středně pokročilý

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceOsobní bankéř
  • Platové podmínky
  • Od:20 000 Kč / měsíc
  • Do:20 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Jihlava - Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2