MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER PRO B2B

Jsme ZONER software, česká IT firma s dvacetiletou tradicí a teď hledáme nového kolegu do marketingového týmu pro obsluhu firemního segmentu

Náplň práce

  • Příprava strategie B2B marketingu.
  • Provádění naplánovaných aktivit (s cílem dosáhnout domluvených KPIs).
  • E-mailový marketing, marketingové spolupráce s partnery, tvorba on-line materiálů (weby, landing pages, mailingy).
  • Obchodní komunikace s B2B zákazníky (kalkulace, předprodejní poradenství).
  • Spolupráce na realizaci off-line aktivit (konference, semináře apod.).

Nabízíme

  • Software, který je na trhu přes 20 let a je všeobecně známý.
  • Práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou.
  • Příjemné kanceláře (žádný openspace) s parkovacím místem.
  • Neformální atmosféru, dobré kafe a přátelský tým.
  • Zaměstnanecké benefity (telefonní tarif, sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, stravenky).

Požadujeme

  • Výborná znalost ČJ, další jazyky výhodou.
  • Kreativní myšlení, které ale nikdy nezapomíná na peníze a efektivitu.
  • Praktickou zkušenost s online marketingem (nevyděsí tě A/B test, segmentace databáze, proces vzniku webové stránky).
  • Výhodou je znalost ZPS a orientace ve fotobranži.
  • Spolehlivost, pečlivost a pozitivního ducha.
  • Samostatnost a schopnost obhájit si logickými argumenty své nápady.

Pokud Vás naše nabídka oslovila

Zašlete prosím svůj strukturovaný životopis pomocí formuláře na těchto stránkách.

Doporučit
ZONER software a.s.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMarketing
  • PoziceMarketingový specialista
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Benefity
  • Firemní akce
  • Firemní rekreační zařízení
  • Mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Volná pracovní doba
  • Požadavky na jazyk
  • ČeskyC1+C2
  • Kontakt
  • Matěj Čičák
  • 0
  • prace@zoner.cz
  • ZONER software, a.s.