ACCOUNT MANAGER

Do této divize hledáme kolegu do oddělení Project Sales v lokalitě Praha s možností práce z domova.

Náplň práce

  • Plnění nastavených cílových parametrů zejména v oblasti plánu objednávek a zisku
  • Aktivní vyhledávaní nových příležitostí jak u stávajících, tak i nových zákazníků zahrnující:
  • Konzultace technických řešení se zákazníky při přípravě nových investic
  • Podpora zákazníka při řešení jeho technickým potíží
  • Prezentace novinek v produktovém portfoliu ABB
  • Vedení všech jednání směřujících k uzavření obchodních smluv
  • Příprava a tvorba nabídek
  • Soustavné sledování trhu a konkurence
  • Seznamování se s novými produkty a řešeními ABB
  • Lokalita výkonu práce - celá ČR

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
  • Práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Zkušenosti s prací na pozici Key Account Manager - min 2 roky, Sales nebo Presales Engineer minimálně 5 let.
  • Zkušenosti s akvizicí nových zákazníků v průmyslovém prostředí
  • Technické znalosti v oblasti automatizace a průmyslové elektrotechniky na adekvátní úrovni
  • Zkušenosti s prodejem automatizační projektů středního a většího rozsahu
  • AJ aktivní znalost slovem i písmem, RJ vvýhodou
  • Uživatelská znalost MS Office, Lotus Notes (výhodou)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceAccount manager
  • Místo pracoviště
  • Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2