OBCHODNÍ MANAŽER - ÚKLIDOVÉ A BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Pro našeho klienta, silnou společnost zaměřenou na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice, hledáme schopné uchazeče

Náplň práce

  • Akvizice i péče o zákazníky ve svěřeném regionu
  • Tvoření nabídek a kalkulací
  • Cestování za zákazníky
  • Vytváření cenových nabídek
  • Prezentace služeb

Nabízíme

  • Auto, mobil, notebook - k dispozici
  • Home office
  • Zázemí silné české společnosti s celorepublikovým působením
  • Zajímavou práci a k tomu atraktivní motivační systém s fixní složkou závislou na Vašich schopnostech a zkušenostech
  • Možnost stát se strategickým prvkem vrcholového managementu ve svěřeném regionu se širokou pravomocí a také odpovědností

Požadujeme

  • Předchozí obchodní praxe ve službách (nejlépe úklidových, bezpečnostních)
  • Prokazatelné obchodnické výsledky z předchozího působení
  • Znalost aktivní akvizice, marketingu - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
  • Schopnost zpracovávat a přetvářet obchodní smlouvu
  • Praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací - podmínkou
  • Komunikativní osobnost
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Aktivní řidič, ochota často cestovat
  • Čistý trestní rejstřík
  • Silná osobnost, dynamický obchodník s invencí a chutí stát se klíčovou postavou týmu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceOblastní manažer
  • Místo pracoviště
  • Karlovy Vary - Karlovarský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný