BUSINESS ANALYTIK

Pro mezinárodní společnost z oblasti finančních služeb hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici.

Náplň práce

  • Tvorba specifikace pro projekt
  • Metodické zadávání a vedení projektů
  • Návrhy funkčních řešení
  • Návrhy nutných kapacit pro realizaci projektu
  • Spolupráce při hledání řešení požadavků
  • Koordinace detailních analýz a implementace požadavků
  • Koordinace funkčního testování aplikace
  • Spolupráce na řešení zákaznických požadavků v rámci správy aplikací

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na HPP
  • Možnost práce ve stabilní a úspěšné společnosti
  • Využívání zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na pojištění, odborná školení, závodní stravování, dovolená navíc, sick day)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, ideálně IT směru
  • PC znalosti na vyšší uživatelské úrovni MS Office
  • Kvalitní znalost práce s PC – MS Office, MS Project, Aris
  • Zkušenosti s projekty implementace a nasazení IS
  • Zkušenost spolupracovat a vést zákazníka k pochopení problému a definovat strukturované požadavky, znalosti projektového řízení
  • Zkušenost s vytvářením technických dokumentů
  • Znalost ARIS nebo jiného case nástroje výhodou
  • Tah na branku, vytrvalost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceIT analytik
  • Místo pracoviště
  • Praha
  • Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný