ZKUŠEBNÍ INŽENÝR

Nabízíme výjimečnou příležitost pro zkušené inženýry i pro absolventy! Společnost je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů.

Náplň práce

  • Analýza vzorků, příprava dokumentace pro výrobu
  • Komunikace s kolegy z ostatních oddělení závodu i na mezinárodní úrovni
  • Definice, provádění a vyhodnocování zkoušek
  • Zavádění nových metod testování
  • Analýza výsledků testů

Nabízíme

  • Pofesní uplatnění v silné společnosti
  • Maximální podporu při zaškolení i profesním vývoji
  • Práce v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách společnosti
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)

Požadujeme

  • Ideálním kandidátem na tuto pozici jste, pokud máte:
  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na materiály, strojírenství, fyziku nebo chemii
  • Zkušenost s prováděním testů a jejich vyhodnocováním
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Analytické myšlení
  • Schopnost strukturované práce

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceVývojový inženýr
  • Platové podmínky
  • Od:25 000 Kč / měsíc
  • Do:30 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2