STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Strojní konstruktér .

Náplň práce

  • Tvorba a úpravy výkresové dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků s cílem zvýšení bezpečnosti a kvality, snížení nákladů a zvýšení produktivity
  • Práce s výkresovou a ostatní dokumentací v rámci podnikových, národních a mezinárodních norem
  • Komunikace s interními zákazníky
  • Účast na vývoji a přípravě technických řešení elektro dílů, sestav a skupin v rámci optimalizace či nového vývoje výrobků
  • Účast na změnovém řízení a procesu neustálého zlepšování
  • Připravovat a zpracovávat ostatní technické i netechnické dokumentace sloužící k zabezpečení kvality, dodržení termínů a minimalizaci nákladů

Nabízíme

  • Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti z konstrukce ve všeobecném strojírenství
  • Zkušenost se systémem 3D CAD
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti konstrukce nebo projektového řízení
  • Znalost NJ a/nebo AJ na komunikativní úrovni
  • Flexibilita, řidičský průkaz sk. B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceKonstruktér
  • Platové podmínky
  • Od:30 000 Kč / měsíc
  • Do:35 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2
  • NěmeckyB1+B2