RECEPČNÍ REALITNÍ KANCELÁŘE

Náplň práce

  • Odpovědnost za chod recepce
  • Pracovní doba Po-Pá 10:00 - 18:30 hod
  • Komunikace s příchozími klienty, zajištění občerstvení
  • Přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • Vyřizování a třídění firemní pošty (emailové i tištěné)
  • Práce v terénu (pošta, úřady, aj.)
  • Objednávky kancelářských potřeb
  • Rezervace zasedacích místností a jejich příprava na jednání
  • Zápisy z jednání, meetingů a porad
  • Spolupráce s ostatními odd. ve společnosti
  • Administrativa související s chodem kanceláře

Nabízíme

  • Přátelské zázemí silné a úspěšné realitní společnosti
  • Možnost profesního vývoje a růstu
  • Práci v mladém kolektivu v centru Prahy

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
  • Dobrá znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Dobré znalosti na PC (Word, Excel, Internet)
  • Pečlivost, ochotu a dobrou organizaci práce
  • Schopnost pracovat na více úkolech najednou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceRecepční
  • Místo pracoviště
  • Praha centrum - Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2