VEDOUCÍ VÝROBY

Hledám Vedoucího výroby, který má přirozenou autoritu a dokáže si prosadit svůj názor.

Náplň práce

  • Organizace a řízení výroby
  • Zodpovědnost za spotřebu materiálu do výrobního procesu
  • Dodržování systému kvality
  • Analýza činnosti výroby a reporting vedení společnosti
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Implemetování metod šíhlé výroby a optimalizace výrobních procesů
  • Vedení týmu

Nabízíme

  • Společnost nabízí atraktivní zaměstnanecké výhody, neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy.

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe min. 3 roky z vedoucí pozice ve výrobní společnosti
  • Znalost metod pro zavádění štíhlé výroby (5S, Kaizen, FMEA, Six Sigma)
  • Manažerské dovednosti
  • Znalost MS OFFICE
  • Analytické myšlení
  • Odolnost vůči stresu - prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
  • ŘP sk. B.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVýroba a průmysl
  • PoziceVedoucí provozu
  • Platové podmínky
  • Od:25 000 Kč / měsíc
  • Do:30 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný