FINANČNÍ ANALYTIK

Rádi bychom Vám nabídli možnost uplatnit se na analytické pozici v mezinárodní společnosti.

Náplň práce

  • Vytváření analýz a vyhodnocování operativních a finančních dat
  • Vedení týmu ( 2-6 )
  • Zodpovědnost za kontrolu správnosti zadaných dat
  • IFRS reporting
  • Spolupráce s regionem SR a ČR
  • Příprava různých memorand
  • Ad hoc analýzy, projekty a úkoly
  • Vedení projektů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Zkušenost z oblasti financí - controlling, analýzy, audit - min 2-3 roky (BIG4 - výhodou)
  • Výborná znalost anglického jazyka PODMÍNKOU!!
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Vynikající znalost MS Excel PODMÍNKOU!!
  • Znalost JD Edwards výhodou
  • Analytické uvažování, schopnost práce s detaily a velkým množstvím dat
  • Schopnost stanovovat priority
  • Schopnost efektivní koordinace vlastní práce a malého týmu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceFinanční analytik
  • Platové podmínky
  • Od:40 000 Kč / měsíc
  • Do:45 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Hradec Králové - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyC1+C2