MEDIÁLNÍ KONZULTANT

Jedna z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu hledá aktivního kolegu/kolegyni s výrazným obchodním duchem a orientací zákazníka

Náplň práce

  • Prodej a nabídka produktů potencionálním i stávajícím klientům
  • Aktivní vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí
  • Nabídka akčních balíčků reklamních kampaní

Nabízíme

  • Profesionální zaškolení
  • Prodej produktů s vysokým potenciálem na trhu
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Telefon, notebook
  • Nástup možný ihned

Požadujeme

  • Dobrou úroveň komunikačních a prezentačních dovedností
  • SŠ/VŠ
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
  • Samostatnost, pracovitost a loajalitu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMédia, reklama a PR
  • PoziceKonzultant v médiích, reklamě PR
  • Místo pracoviště
  • Plzeň - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Benefity
  • Provize z prodeje