ACCOUNT MANAGER

Jeden z největších výrobců v oboru stavebních výplní hledá kolegu na pozici Obchodního zástupce pro region Jižní Čechy.

Náplň práce

  • Prodej plastových a dřevěných oken ve svěřeném regionu
  • Akvizice nových zákazníků, se zaměřením na koncové zákazníky
  • Péče o stávající zákazníky
  • Monitoring obchodních příležitostí v oboru
  • Zaměřování stavebních otvorů v terénu
  • Sestavování plánů, reporting

Nabízíme

  • Práci u jedné z nejsilnějších společností v oboru stavebních výplní
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Zázemí regionální kanceláře
  • Pravidelné školení
  • Automobil, notebook a telefon

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Obchodní praxe v oblasti stavebnictví podmínkou
  • Zkušenosti s přímým prodejem koncovému spotřebiteli
  • Prokazatelné pracovní výsledky z předchozího zaměstnání
  • Dobrou znalost práce na PC (word, excel, outlook)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceObchodní zástupce
  • Místo pracoviště
  • Trutnov - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Benefity
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Provize z prodeje