OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO POHONNÉ HMOTY

Pro vedoucí obchodní společnost v oblasti distribuce motorových paliv a maziv, hledáme obchodního zástupce pro pohonné hmoty.

Náplň práce

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Prezentace společnosti na veletrzích, výstavách
  • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Příprava obchodních smluv
  • Analýza trhu, monitoring konkurence a trendů na trhu
  • Reporting vedení firmy, plánování a spolupráce marketingovým oddělením společnosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Odborné zaučení
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • Osobní automobil, notebook a mobilní telefon
  • Firemní benefity (stravenky, nealko nápoje na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění)

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky praxe na obchodnické pozici v oblasti B2B obchodu
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní Anglický jazyk
  • Proaktivní a dynamickou osobnost
  • Vynikající komunikativní, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Řidičský průkaz (sk. B - aktivní řidič)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceObchodní zástupce
  • Místo pracoviště
  • Praha - Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Benefity
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2