PROJEKTANT s Nj

Hledáme projektanta elektrosoučástek do zavedené firmy v Ostravě !!!

Náplň práce

  • - Tvorba projektové dokumentace k součástek
  • - Návrhy na zlepšení efektivnosti
  • - Pravidelný reporting vedení společnosti
  • - Konzultace návrhů s klienty v Čj a Nj
  • - Úzká spolupráce s oddělením konstrukce, elektrokonstrukce a plánováním výroby

Nabízíme

  • - Zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • - Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • - Firemní benefity - příspěvek na sport a na penzijní připojištění
  • - Služební automobil
  • - 5 týdnů dovolené

Požadujeme

  • - SŠ/VŠ technického směru
  • - Znalost německého jazyka slovem i písmem
  • - Dobrou znalost programů MS Office, AutoCad electric
  • - 3 roky praxe na obdobné pozici

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceProjektant
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyB1+B2