TECHNOLOG VÝROBY

Náplň práce

  • Spolupráce s útvarem konstrukce při zpracování výrobků
  • Zpracování technologických postupů výroby
  • Zpracování a evidence výrobní dokumentace
  • Zavádění nových technologických postupů do výroby
  • Kontrola dodržování předepsaných postupů ve výrobě
  • Jednání s dodavateli
  • Analýza příčin vzniku výrobních vad

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Motivující finanční podmínky odpovídající odvedené práci
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost profesního růstu

Požadujeme

  • Úplné středoškolské vzdělání (min. maturita v oboru strojním, technickém)
  • Technická zdatnost
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Pokročilá znalost práce na PC - znalost AutoCad (základní)
  • Dobré organizační schopnosti a prezentační dovednosti
  • Zodpovědný přístup k práci, logické myšlení
  • Schopnost týmové práce
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou znalost anglického nebo německého jazyka, praxe na obdobné pozici

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVýroba a průmysl
  • PoziceTechnolog výroby
  • Místo pracoviště
  • Hranice - Olomoucký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2