ŘIDIČ MKD

Pro rozšíření našeho současného vozového parku hledáme další zkušené řidiče.

Náplň práce

  • Zabezpečení pravidelné kamionové dopravy z České republiky do Polska, Německa a zpět
  • Komunikace s dispečinkem a skladem
  • Organizace administrativy k převáženému zboží
  • Koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem

Nabízíme

  • Práci na HPP na dobu neurčitou po 3 měsíční zkušební době
  • Pojistka odpovědnosti při výkonu povolání (hrazená zaměstnavatelem)
  • 5 Týdnů dovolené
  • Garantovaný výplatní termín, atraktivní diety
  • Moderní vozový park Mercedes-Benz

Požadujeme

  • ŘP sk. C+E
  • Platný profesní průkaz, čipovou kartu TCHG
  • Dobrý zdravotní stav, dochvilnost, spolehlivost a flexibilita
  • Trestní bezúhonnost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborLogistika a doprava
  • PoziceŘidič MKD
  • Místo pracoviště
  • Praha
  • Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný