VEDOUCÍ RESTAURACE

Hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici VEDOUCÍ.

Náplň práce

  • Odpovědnost za celkové řízení restaurace a za dosažení cílů
  • Zabezpečení plynulého chodu provozu
  • Organizace práce
  • Nábor zaměstnanců - výběr, zaškolení
  • Efektivní řízení týmu zaměstnanců
  • Kontrola práce zaměstnanců
  • Odpovědnost za kvalitu zákaznického servisu – řešení stížností, nestandardních situací, reklamací
  • Sledování finančních výsledků, zpracování analýz prodeje a jejich prezentace
  • Další úkony spojené s provozem restaurace dle pokynů regionálního manažera

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace
  • Příjemné a pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Služební telefon

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nebo vyučen v oboru s praxí
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Znalost hygienických a provozních předpisů v oblasti stravování
  • Zkušenosti s vedením týmu a jeho motivací
  • Samostatnost v rozhodování, analytické myšlení
  • Výborné komunikační, řídící a organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborGastronomie, Pohostinství
  • PoziceManažer provozu
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný