LABORANT

Nabízíme práci laboranta/ky jako záskok za MD.

Náplň práce

  • Zajišťuje provoz a skladování chemikálií a jedů
  • Eviduje údaje o používání nebezpečných chemikálií a jedů
  • Zpracovává a eviduje protokoly v chemických rozborech
  • Nárokuje opravy a přezkoušení měřících přístrojů
  • Provádí kalibrace provozních přístrojů v laboratoři
  • Provádí chemické rozbory
  • Vzorkování vstupních materiálů
  • Vzorkování vstupních surovin, vody, primárních obalů a hotového produktu
  • Vede evidenci spotřebního materiálu a chemikálií pro laboratoř

Nabízíme

  • Práce na dobu určitou - zástup za MD
  • Zajímavá práce v moderní laboratoři
  • Práce v 2 směnném provozu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického, farmaceutického, přírodovědného nebo potravinářského směru
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Organizační schopnosti, práce v týmu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborFarmacie
  • PoziceLaborant
  • Místo pracoviště
  • Hradec Králové - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe