SPECIALISTA NÁBORU

Pro nově otevřenou pobočku personální agentury přijmeme Specialistu náboru. Nástup dohodou.

Náplň práce

  • Vystavení inzerce, spolupráce s recruitmentovými agenturami
  • Aktivní vyhledávání a výběr zaměstnanců převážně na dělnické pozice
  • Každodenní komunikace s uchazeči o zaměstnání
  • Pohovory, jednání se zájemci
  • Organizačních úkony spojené s nástupem a adaptací zaměstnance
  • Práce s interní databázi, denní aktualizace uchazečů ve firemní databázi

Nabízíme

  • Práci v perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení, osobní prémie
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Kompletní zaškolení
  • Kancelář v centru města
  • Místo pracoviště – Zlín

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s náborem min. 1 rok
  • Výhodou zkušenost z personální agentury
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Psychickou odolnost, důslednost
  • Schopnost týmové spolupráce, flexibilita

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborPersonalistika a lidské zdroje
  • PozicePersonalista
  • Místo pracoviště
  • Zlín - Zlínský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2