STORE MANAGER

Náplň práce

  • Plnění plánu prodeje, zodpovědnost za prodejní výsledky
  • Nábor a integrace nových zaměstnanců
  • Vedení a motivace prodejního týmu
  • Zajištění chodu a vzhledu prodejny
  • Klientský servis, jednání s VIP klienty
  • Stanovování a sledování obchodních parametrů
  • Optimalizaci skladových zásob
  • Reporting a administrativa spojená s vedením pobočky

Nabízíme

  • Firemní telefon
  • Prostor pro kreativitu a profesní rozvoj
  • Velmi dynamické a zajímavé zaměstnání
  • Motivující platové ohodnocení (fix+ bonusy dle odvedené práce)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Zkušenosti z oblasti PR a marketingu výhodou
  • Schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
  • Zodpovědnost, samostatnost, ctižádostivost
  • Obchodního ducha
  • Komunikační a dobré prezentační schopnosti
  • Umění jednat s lidmi
  • Vztah k módě
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz sk. B - Aktivní řidič

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceManažer prodejny
  • Místo pracoviště
  • Pardubice - Pardubický kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný