MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNIK

Nabízíme zaměstnání v oblasti Bezpečnostních systémů. Jedná se o servis a montáž bezpečnostních zařízení. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce

  • Montáž, demontáž a opravy bezpečnostních systémů (Alarmy, kamerové systémy)
  • Uvedení instalovaného zařízení do provozu
  • Vytváření reportů, montážních a servisních záznamů
  • Kontakt se zákazníky

Nabízíme

  • Vhodné pro uchazeče s praxí v oboru bezpečnostních technologií, ale i pro absolventy SŠ
  • Práce PO-PÁ většinou mimo sídlo firmy
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Fixní plat + bonusové ohodnocení dle výkonu

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 sb.
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Samostatnost a časovou flexibilitu
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceTechnik
  • Místo pracoviště
  • Pardubický kraj
  • Typ pracovního poměru
  • Plný