EKONOM STAVEB

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání? Zkušenosti s ekonomickým řízením velkých staveb? Výbornou znalost německého jazyka? Pak hledáme Vás...

Náplň práce

  • Přípravné práce pro účetnictví, kontrola došlých a odeslaných faktur
  • Kontrola pohledávek, plateb, podpora při správě pohledávek
  • Zpracování zúčtovacích sestav
  • Vyhotovování bilance nákladů a periodického výkazu bilance úspěšnosti
  • Spolupráce při plánování tržeb a hospodářského výsledku, sledování rozpočtu
  • Provádění měsíčních porovnání plánu a skutečnosti
  • Spolupráce s oddělením controllingu při zpracování čtvrtletní prognózy a při zpracování režijního rozpočtu
  • Zpracování pravidelných zpráv a informací
  • Koncipování a kontrola smluv, spolupráce při zpracování příloh ke smlouvám
  • Kontrola dodržování předpisů integrovaného řídicího systému a systému řízení jakosti
  • Spolupráce při zavádění systému řízení rizika

Nabízíme

  • Dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti
  • Osobní rozvoj
  • Velmi dobré technické zázemí
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Dobré sociální zázemí

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání univerzitního typu (obor ekonomika, stavebnictví)
  • Několikaletá praxe a profesní zkušenosti v příslušném oboru, nejlépe v oblasti inženýrských staveb
  • Velmi dobrá znalost MS Office, znalost softwaru plánování a rozpočtování
  • Zkušenosti se SAP výhodou
  • Vynikající znalost německého jazyka pro komunikaci s firemní centrálou v zahraničí
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Aktivní angažovanost, schopnost samostatné práce se zaměřením na výsledek
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Časová flexibilita, vytrvalost a schopnost dlouhodobé koncentrace
  • Hledáme týmového hráče

Termín nástupu

Nástup je možný ihned nebo dle dohody

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStavebnictví a reality
  • PoziceEkonom staveb
  • Místo pracoviště
  • Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyC1+C2
  • AnglickyB1+B2