REGIONÁLNÍ MANAGER

Náplň práce

  • Komplexní zodpovědnost za chod poboček v regionu a obchodní výsledky
  • Vedení školení a kontrola pracovníků na svěřených zakázkách
  • Maximální podpora vedoucím prodejen v plnění zadaných úkolů
  • Pravidelná a řádná kontrola zaměstnanců, kontrola plánování směn, dodržování firemních pravidel a legislativních předpisů
  • Jednání s představiteli klientských firem
  • Sledování nákupní zvyklosti, přání zákazníků a sledování konkurence

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti v ČR
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení, bonusy z dosažených prodejních výsledků
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Nástup možný ihned, příp. dle dohody

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Zkušenost s vedením lidí velkou výhodou
  • Velmi dobré manažerské a organizační schopnosti
  • Samostatnost, flexibilita a přirozená autorita
  • Fyzická a psychická odolnost
  • Angažovanost, motivace
  • Aktivní řidič – mobilita v rámci České republiky

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceOblastní manažer
  • Místo pracoviště
  • Jihočeský kraj
  • Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2