SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Náplň práce

  • Zajištění správy a provozu IT infrastruktury ve společnosti
  • Administrace interních a informačních systémů v provozním a testovacím prostředí
  • Uživatelská podpora
  • Odpovědnost za provoz sítě, bezpečnost uložení dat a za zálohování dat uživatelů
  • Odpovědnost za provoz příslušných evidencí klientů
  • Zajištění technické údržby a pořizování materiálu pro výpočetní techniku
  • Poskytování konzultační a poradenské činnosti včetně školení a metodické podpory

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností změny na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Řadu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost dalšího odborného rozvoje

Požadujeme

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru informatika, elektrotechnika
  • Minimálně pasivní znalost anglického jazyka
  • Správa databázového serveru MS SQL
  • Znalost instalace a implementace podnikových IS výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost a flexibilitu
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost řešení problémů, rozhodnost
  • Umění jednat s lidmi

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceSprávce operačních systémů a sítí
  • Místo pracoviště
  • Jihlava - Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2