MEDIÁLNÍ KONZULTANT - PRAHA

Aktivní znalost anglického jazyka nutná, další světový jazyk výhodou.

Náplň práce

  • Přímý obchod, osobní jednání s majiteli a řediteli firem
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí/ inzerentů
  • Péče o stávající klienty
  • Kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu
  • Monitoring aktivit konkurence
  • Správa a administrace webových stránek a profilů na sociálních sítích
  • Vedení a hodnocení promo teamů

Nabízíme

  • Podpora a zázemí stabilní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení a benefity
  • Kompletní zaškolení
  • Uvedení do oblasti mediální oblasti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ Vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • Výbornou úroveň komunikačních a prezentačních dovedností
  • Orientace na stanovené cíle a výsledky

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMédia, reklama a PR
  • PoziceKonzultant v médiích, reklamě PR
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2