PROCESNÍ INŽENÝR

Pracujte jako Procesní inženýr ve společnosti, kde dostanete možnost uplatnit své vlastní nápady.

Náplň práce

  • Sledování a zvyšování produktivity výroby
  • Optimalizace výroby, vytváření návrhů na snižování nákladů a zvyšování účinnosti výrobních procesů
  • Řízení experimentů, shromažďování a vyhodnocování dat
  • Koordinace změnového řízení v závodě
  • Vytváření příslušné výrobní dokumentace
  • Plnění projektových cílů z hlediska nákladů, kvality a času
  • Úzká spolupráce s externími institucemi, vědomostními centry a dodavateli

Nabízíme

  • Velký prostor pro vlastní nápady v oblasti nastavení efektivních výrobních procesů
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Bohatý systém benefitů
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Adekvátní platové ohodnocení

Požadujeme

  • VŠ technického nebo strojírenského zaměření nebo s příslušnou praxí
  • Zkušenost v oblasti automatizace výrobních procesů
  • Schopnost vést projektový tým
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Vlastní nápady, aktivitu
  • Vysoké pracovní nasazení

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceProcesní inženýr
  • Místo pracoviště
  • Mladá Boleslav - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2