ODHADCE NEMOVITOSTÍ - OCEŇOVÁNÍ MAJETKU

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici Odhadce nemovitostí.

Náplň práce

  • Oceňování nemovitostí v regionu
  • Zpracování zpráv o stavu rozestavěnosti
  • Sledování a vyhodnocování trhu nemovitostí
  • Spolupráce při vývoji systému a metodiky oceňování
  • Správa agendy nemovitostí
  • Komunikace s externími odhadci
  • Práce s interním informačním systémem a databází
  • Reporting

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
  • Zajímavé finanční ohodnocení a systém benefitů
  • Flexibilní a otevřený přístup

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Vítáno odborné vzdělání v oceňování nemovitostí nebo praxe z realitní činnosti
  • Znalost souvisejících právních předpisů
  • Orientace na trhu s nemovitostmi v rámci celé ČR
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pokročilá znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • Velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceOdhadce
  • Místo pracoviště
  • Hradec Králové - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2