ANALYTIK NÁKLADŮ - OSTRAVA

Náplň práce

  • Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů
  • Příprava podkladů pro finanční analýzy, ekonomické modelování, ekonomické kalkulace
  • Párování přijatých plateb
  • Kontrola statusu vydaných faktur
  • Spolupráce při vnitřních auditech a s auditorskými firmami při externím finančním auditu
  • Spolupráce na probíhajících projektech v rámci organizace
  • Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský přístup ze strany vedoucích

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Nadstandardní znalost práce s MS Excel
  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů
  • Samostatnost a zodpovědnost za svěřenou práci

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceAnalytik nákladů
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2