DENNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ

Náplň práce

  • Poskytování služeb hostům při příjezdu a ubytování, během pobytu a při odjezdu
  • Telefonická, písemná, osobní komunikace s hosty
  • Zadávání dat do počítačového programu, obsluha parkovacího systému, rezervačního systému
  • Podávání informací hostům
  • Přijímání rezervací
  • Provádění noční uzávěrky a kontrola, případně korekce transakcí za uplynulý den
  • Při nočních směnách odpovědnost za chod celého hotelu

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Komplexní zaškolení
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Široká škála firemních benefitů a bonusový systém

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk velkou výhodou
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Upravený zevnějšek a příjemné vystupování
  • Spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost
  • 12-ti hodinové denní-noční služby
  • Zkušenosti z pozice recepční/ho v hotelu výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceRecepční
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe