CUSTOMER SERVICE

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici Customer service.

Náplň práce

  • Péče o spokojenost zákazníka, zodpovídání dotazů a poskytování informací (telefonicky i prostřednictvím mailu)
  • Kalkulace a kontrola cen v systému
  • Vyřizování reklamací
  • Řešení mimořádných objednávek a opravy
  • Efektivní řešení klientských požadavků, problémů
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • Kontrola pohledávek zákazníků

Nabízíme

  • Práce na plný úvazek, přechodně možno i na částečný
  • Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Přátelské a velmi kolegiální pracovní prostředí
  • Pracovní doba: PO-PÁ, 8:00 – 16,30 hod.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
  • Aktivní znalost Anglického jazyka slovem a písmem
  • Uživatelská znalost Microsoft Office
  • Proaktivní přístup k řešení problémů, pozitivní myšlení
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, týmový hráč

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceCustomer Specialist
  • Místo pracoviště
  • Zlín - Zlínský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2