MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/KA

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici: Marketingový specialista/ka.

Náplň práce

  • Plánování, navrhování a koordinování marketingových aktivit společnosti
  • Kreativní propagace produktů v rámci stanoveného ročního rozpočtu
  • Úzká spolupráce s produktovým specialistou a podpora prodejního týmu
  • Organizace mezinárodních výstav a firemních akcích
  • Správa webových stránek a elektronických médií (twitter, facebook atd.)
  • Spolupráce na obsahu katalogů a ostatních marketingových materiálů
  • Příprava marketingových analýz, analýza dat

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Týmovou spolupráci a přátelský kolektiv

Požadujeme

  • VŠ (Bc., Mgr.), zaměření na marketing výhodou
  • Praxe na obdobné pozici 2 roky
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office, Adobe, znalost grafických programů výhodou, orientace na sociálních sítích)
  • Aktivní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Organizační schopnosti a kreativitu
  • Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
  • Schopnost aktivně vytvářet nové projekty
  • Samostatná i týmová práce, výborné komunikační schopnosti, spolehlivost
  • Pečlivost, zaměření na detail
  • Analytické myšlení
  • Vysoká míra odpovědnosti a samostatnosti

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMarketing
  • PoziceMarketingový specialista
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2