OBCHODNÍ KONZULTANT

Nabízíme volné místo na pracovní pozici Obchodní konzultant. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce

  • Akviziční činnost
  • Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
  • Vytváření vlastního portfolia klientů
  • Poskytování informací o produktech společnosti
  • Hledání optimálního řešení pro klienta - profesionální poradenství
  • Poskytování telefonických informací zákazníkům společnosti, zpracování jejich požadavků, změny v databázi

Nabízíme

  • Fixní ohodnocení + bonusy
  • Program zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Komplexní zaškolení
  • K dispozici: automobil, mobilní telefon, notebook
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Samostatnou a odpovědnou práci s možností profesního postupu

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk – mírně pokročilý
  • Výborné komunikační dovednosti v českém jazyce bez vady řeči
  • Řidičský průkaz, auto výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, orientaci na výsledek, flexibilita
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceObchodní reprezentant
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2