STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Náplň práce

  • Samostatná práce při tvorbě výkresové výrobní dokumentace
  • Vývoj nových a atypických výrobků
  • Spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků
  • Ověřování prototypů ve vlastních zkušebnách
  • Vytváření technických podkladů pro schvalovací řízení a certifikace výrobků

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti a moderní pracovní prostředí
  • Možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
  • Dobré platové ohodnocení
  • Důkladné zaškolení na pozici
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru
  • Dobrá znalost AutoCADu
  • Znalost práce na PC (MS Office - Word,Excel,Power Point, Outlook)
  • Schopnost týmové práce a spolupráce s ostatními odděleními
  • Samostatnost, flexibilitu, aktivní přístup k práci
  • ŘP sk. B
  • Praxe v oboru vítána

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceStrojní inženýr
  • Místo pracoviště
  • Pardubický kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný