OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ÚSTECKÝ KRAJ

Přijmeme obchodního zástupce pro Ústecký kraj. Hlavní pracovní náplní je akvizice nových zákazníků + následná starost o stávající zákazníky.

Náplň práce

  • Péče o stávájící klienty
  • Vyhledávat nové možnosti na trhu v Ústeckém kraji
  • Připravovat a uzavírat smlouvy
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Poskytování komplexních informací týkajících se nabízených produktů
  • a služeb
  • Monitoring zboží, akcí a služeb vhodných pro zákazníky
  • Proaktivitní náměty na zvýšení prodeje a zlepšení služeb zákazníkům

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček zaměstnaneckých výhod
  • Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce
  • Služební vůz, notebook
  • Možnost organizovat si vlastní čas

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe na pozici Obchodního zástupce - výhodou
  • Bydliště v dané lokalitě
  • Samostatnost, spolehlivost, ochota učit se nové věci
  • Organizační dovednosti, plánování, důslednost
  • Ochota pracovat formou home office

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceObchodní zástupce
  • Místo pracoviště
  • Ústecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný