VEDOUCÍ VÝVOJE WEBOVÝCH APLIKACÍ

Vypisujeme výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce

  • Vedení vývojových projektů webových aplikací, prezentace, jednání, porady
  • Analýza business požadavků, příprava podkladů pro programátory
  • Vedení skupiny 5 až 10 programátorů
  • Zodpovědnost za vytvoření a naplnění strategie týmu
  • Zpracování projektové, technické i uživatelské dokumentace
  • Vyhodnocování a koordinace podnětů prodeje, marketingu a servisu

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
  • Jeden týden dovolené navíc
  • Pracoviště v centru města

Požadujeme

  • VŠ, min. 3 roky praxe v oblasti IT
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu vývojových pracovníků
  • Praxe samostatného vývojového pracovníka výhodou
  • Znalost webových aplikací a technologií, projektového řízení a testovacích postupů
  • Znalost OS Windows, Linux, základní orientace v HW
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceProduktový manažer
  • Místo pracoviště
  • Liberec - Liberecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2